Strefa kibica w dniu meczu z Rakowem Częstochowa

26 / 04 / 2019

Ciesząca się ogromnym zainteresowaniem wszystkich ełkaesiaków strefa kibica „Pan Grill” będzie również działać przy okazji sobotniego pojedynku ze świeżo upieczonym beniaminkiem ekstraklasy – Rakowem Częstochowa.

Zgodnie z uchwałą o bezpieczeństwie imprez masowych na tego typu wydarzeniach, które mają charakter podwyższonego ryzyka, nie można sprzedawać napojów alkoholowych. Z tego powodu tzw. „piwo meczowe” nie będzie dostępne w punktach gastronomicznych na obiekcie podczas sobotniego spotkania z Rakowem Częstochowa.

Na parkingu przed trybuną stanie jednak tradycyjna strefa kibica, w której będzie można nabyć piwo meczowe, zimne napoje oraz tradycyjne potrawy z grilla czy burgery. Tym razem zostanie ona powiększona, a jej pojemność wyniesie niespełna… 1200 miejsc siedzących! O oprawę muzyczną zadba również profesjonalny DJ.

Zapraszamy na największą strefą kibica w Łodzi w sobotę już od godziny 14:00! Po meczu będzie ona działać do ostatniego klienta.

Dodatkowo, tuż obok strefy „Pan Grill”, będzie działać również #FanZoneForBET! Od godziny 16:15 kibice będą mogli skorzystać ze stołu z piłkarzykami, bramki celnościowej czy zagrać na Xbox-ie w grę FIFA 19. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami czy wizyty zawodników pierwszej drużyny ŁKS – Rafała Kujawy i Artura Bogusza.