Aktualności

Strefa Kibica „Pan Grill” powraca!

20
19 / 07 / 2019

Wraz z inauguracją rozgrywek PKO Ekstraklasy na parking obok obiektu przy al. Unii Lubelskiej 2 powraca specjalna strefa kibica organizowana przez firmę „Pan Grill”.

W tak zwanej „fan zonie” nie zabraknie kiełbasy z grilla, hot-dogów, burgerów oraz zimnych napojów z piwem stadionowym na czele. Każdy z fanów przed meczem będzie mógł zasiąść przy stolikach pod parasolem i oczekiwać pierwszego gwizdka arbitra. Dodatkowo czas będzie umilała muzyka serwowana przez znanego i lubianego DJ-a Urska.

– Jesteśmy bardzo dumni, bo właściwie w lipcu minęło 9 lat odkąd „karmimy” kibiców na ŁKS-ie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli świętować dekadę naszej współpracy. Cieszymy się z tego, że klub oraz kibice darzą nas zaufaniem. Serdecznie zapraszamy do naszej strefy oraz punktów gastronomicznych na terenie obiektu – mówi Anna Wesołek z firmy „Pan Grill”.

Strefa kibica „Pan Grill” będzie działać już od godziny 17:00 do około godziny po zakończeniu pojedynku z Lechią Gdańsk.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]