Sprzedaż biletów na Wartę i Stal Stalowa Wola

19 / 04 / 2018

Po serii meczów wyjazdowych piłkarze ŁKS-u w drugiej połowie kwietnia wracają na stadion przy al. Unii Lubelskiej 2. Mecze z Wartą Poznań i Stalą Stalowa Wola, na które rozpoczęła się właśnie sprzedaż biletów, z pewnością będą miały wpływ na układ górnej części tabeli.

Sprzedaż internetowa wejściówek na mecze z dwukrotnym mistrzem Polski, Wartą Poznań oraz starym znajomym z ekstraklasy, czyli Stalą Stalowa Wola, ruszyła dzisiaj o godzinie 12:00. Oba spotkania zapowiadają się niezwykle ciekawie, w obu też piłkarze liczą na głośny doping kibiców.

Sprzedaż stacjonarna biletów na oba spotkania rozpocznie się we wtorek. Harmonogram sprzedaży:

• Wtorek – Czwartek / 12:00 18:00
  • Piątek (dzień meczowy) / 12:00 – koniec pierwszej połowy

Przy okazji warto dodać, że to ostatnia szansa na nabycie karnetów na rundę wiosenną, których cena oczywiście zostanie pomniejszona ze względu za dwa rozegrane już w tym roku mecze przy al. Unii 2.

Po meczu z Wartą Poznań i przed spotkaniem ze Stalą Stalowa Wola kasy biletowe otwarte będą:

• Poniedziałek / 12:0018:00
  • Wtorek (dzień meczowy) / 12:00 – koniec pierwszej połowy

Zachęcamy do zakupu biletów przez internet – bilety.stadionalunii.pl

Sezon drugiej ligi wkracza w decydującą fazę, każde spotkanie i każde zwycięstwo jest teraz na wagę złota. Zachęcamy sympatyków najstarszego łódzkiego klubu, aby byli ze swoją drużyną w każdym meczu. Teraz Wasz doping jest po prostu bezcenny.