Aktualności

Spotkanie opłatkowe z łódzkimi sportowcami

10
11 / 01 / 2018

W środę, w Pałacu Poznańskich odbyło się tradycyjne, noworoczne spotkanie przedstawicieli miasta Łodzi z łódzkim środowiskiem sportowym. 

Spotkanie poprowadził Marek Kondraciuk – dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Łodzi, a wśród honorowych gości znaleźli się m.in.: Hanna Zdanowska – Prezydent Miasta Łodzi, Tomasz Trela – Wiceprezydent Miasta, a także duchowni: Ksiądz Biskup – Ireneusz Pękalski oraz Ks. Paweł Miziołek – kapelan łódzkiego sportu.

Władze Łodzi życzyły wszystkim sportowcom wielu sukcesów w nowym roku, a także podkreślili rozwój łódzkiego sportu na przestrzeni ostatnich lat. Kończąca przemowa należała do Ks. Pawła Miziołka, który wygłosił kazanie i zachęcił wszystkich zgromadzonych do wspólnego odśpiewania kolędy „Wśród nocnej ciszy”.

Na zakończenie wydarzenia wszyscy przedstawiciele klubów mogli porozmawiać ze sobą i podzielić się opłatkiem.

ŁKS na wczorajszej uroczystości reprezentowali piłkarze pierwszej drużyny wraz z trenerem Jackiem Janowskim oraz władze klubu, którzy wręczyli organizatorom i gościom honorowym koszulki z autografami całej drużyny, osadzone w antyramie.

 

 

 

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]