Specjalna strefa FanZone od ForBET przed meczem z Garbarnią

19 / 10 / 2017

W najbliższą sobotę przed meczem z Garbarnią Kraków przy wejściu na sektory (obok kas biletowych) pojawi się specjalna strefa FanZone od naszego partnera, zakładów bukmacherskich ForBET.

Na kibiców czeka mnóstwo atrakcji:

• Mini boisko do gry w piłkę nożną dla najmłodszych
  • Bramka celnościowa, gdzie każdy z Was będzie mógł sprawdzić swoją celność, refleks i umiejętności piłkarskie
  • Hostessy z gadżetami oraz DJ
  • Konkursy, a wraz z nimi super nagrody!
  • Od godziny 14 specjalnymi gośćmi będą piłkarze pierwszej kadry ŁKS Łódź – Iehwen Radionov oraz Mateusz Gamrot. Z naszymi zawodnikami będziecie mogli zagrać w piłkarzyki oraz zmierzyć się w grze FIFA 18 na konsoli Xbox. Ciekawe, czy nasi zawodniczy poradzą sobie równie dobrze jak na boisku!

Strefa FanZone to idealne miejsce dla dzieci, łączące sport, rozrywkę i zabawą! Zachęcamy do wcześniejszego przyjścia i skorzystania ze wszystkich proponowanych atrakcji!

Zapraszamy od godziny 13:00!