Aktualności

SP 46 w sportowym rytmie!

8
08 / 12 / 2017

Z okazji Mikołajek i finału konkursu plastycznego „Grasz Fair Play, jesteś OK”, Szkoła Podstawowa nr 46 zorganizowała specjalnie przedstawienie dedykowane wszystkim łódzkim drużynom sportowym.

W związku z tym w SP 46 nie mogło zabraknąć przedstawicieli największych łódzkich klubów: ŁKS-u Łódź, ŁKS-u Commercecon Łódź, Orła Łódź oraz rugbistów Budowlanych.

Młodzi artyści podczas spektaklu wykonali piosenkę o każdym klubie w naszym mieście, każdemu występowi towarzyszyła również specjalna choreografia.  Uczniowie przedstawili ponadto historię oraz osiągnięcia poszczególnych klubów w krótkiej prezentacji multimedialnej.

Musimy przyznać, że choreografia do piosenki zadedykowanej ŁKS-owi zrobiła na nas piorunujące wrażenie. Zainteresowanych odsyłamy do fragmentu:

Obecni tego dnia w szkole zawodnicy ŁKS-u rozdali autografy i upominki w postaci: plakatów z podpisami całej drużyny, koszulki z klubowym herbem, słodyczy oraz specjalnych kalendarzy na 110-lecie.

Nasz klub reprezentowali pracownicy klubu oraz zawodnicy pierwszej drużyny: Bartosz Widejko, Lukas Bielak, Łukasz Zagdański i Rafał Kujawa.  Nie zabrakło i rycerza „Bodzio”, który jak zwykle zrobił wśród dzieci furorę.

Z tego miejsca raz jeszcze pragniemy podziękować i pogratulować dzieciom oraz nauczycielom. Wspaniałe widowisko, które mieliśmy zaszczyt zobaczyć zasługuje na najwyższe uznanie.

Oczywiście mamy nadzieję, że wkrótce pojawimy się w szkole przy ul. Żwirki ponownie!

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]