Aktualności

Sobota z CLJ

5
23 / 03 / 2018

Chociaż pogoda uniemożliwiła drugoligowym piłkarzom ŁKS-u rozegranie ligowego spotkania ze Stalą Stalowa Wola, kibice będą mieli okazję w sobotę zobaczyć na żywo zmagania futbolistów z przeplatanką na piersi. A konkretnie – młodzieżowców.

O godzinie 12.00 na boisku przy ul. Minerskiej zamelduje się zespół ŁKS-u z rocznika 2001. Sztandarowy projekt Akademii ŁKS, czyli drużyna U17 występująca w Centralnej Lidze Juniorów, po dwóch kolejkach (liga rozgrywana tylko wiosną) zajmuje piątą lokatę.

W poprzedniej serii spotkań drużyna prowadzona przez duet trenerski (Marcina Pogorzałę i Rafała Majewskiego) nieźle spisywała się do przerwy, niestety nie wykorzystała żadnej z kilku dogodnych okazji do objęcia prowadzenia, a po zmianie stron rówieśnicy z Jagiellonii Białystok aż czterokrotnie cieszyli się z gola.

Teraz rywalem ełkaesiaków będzie Escola Varsovia Warszawa, a mecz rozpocznie się o 12.00. Po jej zakończeniu na placu boju pojawią się zawodnicy z drużyny U19. Rywalem ŁKS-u będzie z kolei Wisła Płock, którą jesienią pokonaliśmy 5:0. W tym meczu na pewno wystąpią gracze, którzy na co dzień trenują z pierwszą drużyną. Ważnymi ogniwami zespołu prowadzonego przez Macieja Szpaka są bowiem m.in.: Oskar Koprowski, Michał Janiak i Kamil Waśniowski.


  • ŁKS Łódź U17 – Escola Varsovia Warszawa / sobota (24 marca) 12:00 / Ośrodek Treningowy Minerska
  • ŁKS Łódź U19 – Wisła Płock / sobota (24 marca) 14:30 / Ośrodek Treningowy Minerska

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]