Aktualności

Ruszył projekt „WF z ŁKS-em”

3
20 / 10 / 2017


W piątek (20 października) wystartował projekt „WF z ŁKS-em”. W porannych zajęciach w Szkole Podstawowej nr 6 na Retkini wzięło udział pięćdziesięciu uczniów. Jak się okazało niespodzianka czekała nie tylko na nich…

Zajęcia poprowadzili dwaj trenerzy, którzy na co dzień zajmują się pracą z juniorami Akademii ŁKS Łódź: Jarosław Byczkowski (trener U8-U10) oraz trener przygotowania motorycznego, Paweł Drechsler. W trakcie dwóch lekcji (każda po 45 minut) szkoleniowcy skupili się na zabawie, a w jej trakcie postawili silny akcent na współpracę w grupie. Głównym celem projektu jest przecież nauka zdrowej sportowej rywalizacji właśnie poprzez zabawę.

Lekcje „WF-u z ŁKS-em” będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 6 cyklicznie. Projekt na ten moment ma charakter pilotażowy, wkrótce w zajęciach WF-u prowadzonych przez trenerów i zawodników ŁKS-u wezmą udział dzieci z innych szkół na terenie Łodzi i naszego województwa, a lekcje takie odbędą się także na ŁKS-ie.

Po zajęciach uczniowie otrzymali od trenerów drobne upominki, a szkolna biblioteka książkę „100 lat ŁKS”. Niespodzianka czekała także na naszych szkoleniowców, bowiem po lekcjach uczniowie odśpiewali „W naszym mieście Łodzi…” i chyba lepszego podziękowania nie można sobie wyobrazić.

POWRÓT
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy II

Partnerzy III

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

NEWSLETTER

ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH

FreshMail.pl

NEWSLETTER ŁKS

Zapisz się i bądź na bieżąco

FreshMail.pl