Rezerwy zagrają o półfinał Okręgowego Pucharu Polski

16 / 04 / 2019

Już jutro o godzinie 17:00 rezerwy ŁKS-u podejmą na boisku przy ul. Minerskiej trzecioligową Unię Skierniewice. Stawką spotkania będzie awans do półfinału Okręgowego Pucharu Polski.

Ełkaesiacy swoją przygodę w tegorocznej edycji tych rozgrywek rozpoczęli od zwycięstwa 9:1 nad Sokołem Popów. Następnie wyższość „biało-czerwono-białych” musiała uznać druga drużyna Sokoła Aleksandrów Łódzki (4:0) i zespoły KKS-u Koluszki (3:2) oraz AKS-u SMS Łódź (2:0).

Czwarty zespół grupy pierwszej III ligi, czyli Unia Skierniewice, eliminowała kolejno Olympic Słupię (2:0), Orła Nieborów (9:0) oraz Jutrzenkę Drzewce (3:0).

Zwycięzca jutrzejszego pojedynku w meczu półfinałowym zaplanowanym na 29 maja zmierzy się z wygranym spotkania RKS Radomsko – Warta Działoszyn.

Mecz pomiędzy rezerwami ŁKS-u a Unią Skierniewice rozpocznie się jutro o godzinie 17:00 na boisku w ośrodku szkoleniowym przy ul. Minerskiej. Wstęp wolny.

Pary ćwierćfinału Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim:

• ŁKS II Łódź – Unia Skierniewice (17.04 – godz. 17:00)
  • RKS Radomsko – Warta Działoszyn (17.04 – godz. 17:00)
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki – Sokół Aleksandrów Łódzki 2:1
  • Warta Sieradz – Pelikan Łowicz (08.05 – godz. 19:30)