Aktualności

Restauracja Panorama nowym partnerem ŁKS-u

6
09 / 03 / 2018

Do grona partnerów ŁKS-u dołączyła Panorama, znana łódzka restauracja miesząca się na Retkini, przy ul. Armii Krajowej 33.

Oficjalna współpraca między restauracją a klubem ŁKS Łódź została ogłoszona wczoraj na konferencji prasowej, która obyła się właśnie w Panoramie. Miejsce spotkania nie było więc przypadkowe, a zaproszeni goście mogli osobiście poznać nowego partnera najstarszego łódzkiego klubu.

Restauracja stanowi wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Łodzi. Budynek lokalu jest niemal w całości oszklony, a na pierwszym piętrze dwupoziomowego bistro mieści się duży taras, z którego doskonale widać tę część miasta. Właściciele aranżując wnętrze postawili na prostotę oraz domową, ciepłą atmosferę.

Oczywiście crème de la crème każdej restauracji stanowi kuchnia i także w tym względzie z pewnością nie będziecie rozczarowani. Zwłaszcza jeśli jesteście entuzjastami włoskiej kuchni, bo specjały Italii zdominowały kartę, choć znajdziemy tu także rodzime tropy kulinarne (polecamy tatar, polecamy śledzia!), a i amerykańskie burgery smakują tu pierwszorzędnie (przy okazji: dobra wiadomość dla smakoszy pizzy – te serwowane w Panoramie wypiekane są w piecu na drewno).

Restauracja już cieszy się ogromną popularnością, co nie specjalnie powinno dziwić. Tutaj jedzą przecież ełkaesiacy. I to jedzą wybornie!


POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]