Aktualności

Remek Piotrowski gościem audycji „ŁKS od nowa”

12
14 / 12 / 2018

fot.  Katarzyna Jarmoła / kmjphoto.pl

Zbliżająca się premiera książki „110 meczów na 110-lecie Łódzkiego Klubu Sportowego” była tematem kolejnego odcinka audycji „ŁKS od nowa”, która co czwartek gości na antenie Radia Łódź. W tym tygodniu gościem redaktora Piotra Andrzejczaka był Remek Piotrowski, czyli autor jubileuszowej publikacji. Jak się łatwo domyśleć, rozmowa obfitowała w ciekawostki historyczne związane z ŁKS-em.

Całej audycji można wysłuchać tutaj:

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]