Rafał Rokosz arbitrem spotkania ze Stalą

30 / 04 / 2018

Rozjemcą wtorkowego meczu ŁKS-u ze Stalą Stalowa Wola będzie Rafał Rokosz, który w tym sezonie sędziował już jedno spotkanie „Rycerzy Wiosny”.

Pan Rokosz był arbitrem jesiennego, zakończonego bezbramkowym remisem, meczu z Wartą Poznań i trzeba przyznać, że miał wtedy ręce pełne roboty. Sędzia pokazał wówczas aż siedem żółtych kartek, w tym jedną czerwoną, którą otrzymał Patryk Bryła.

W tym sezonie Rafał Rokosz prowadził dziewięć spotkań, w tym osiem na poziomie drugiej ligi. Pokazał w nich w sumie 58 żółtych kartek (średnia 5,8 na mecz), trzy czerwone kartki i trzykrotnie wskazywał na jedenasty metr.

Rozstrzygał też jeden mecz z udziałem Stali Stalowa Wola i ten akurat okazał się dla ekipy z Podkarpacia udany, bo wygrali 1:0 z Wartą Poznań.

Obsada sędziowska:

1 maja (wtorek):

• Gwardia Koszalin – Wisła Puławy / 16:00  Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski)
  • MKS Kluczbork – Warta Poznań / 16:00 /  Robert Marciniak (Kraków)
  • ŁKS Łódź – Stal Stalowa Wola / 17:30 /  Rafał Rokosz (Siemianowice) / Asystenci: D. Rokosz, A.Jakubczyk