Przepiękny gol Rafała Kujawy bramką jesieni w Fortuna 1 Lidze

18 / 12 / 2018

Bramka Rafała Kujawy zdobyta w meczu z Rakowem w Częstochowie została przez internautów uznana najładniejszym trafieniem rundy jesiennej Fortuna 1 Ligi.

W 14. minucie czternastej kolejki wychowanek ŁKS-u popisał się efektowną przewrotką, po której golkiper Rakowa okazał się bezradny. „Rycerze Wiosny” tamten mecz z liderem zremisowali 1:1, ale gola Rafała Kujawy kibice ŁKS-u zapamiętają bardzo długo.

Warto dodać, że to nie pierwsze tak piękne trafienie łódzkiego napastnika, bo już w zeszłym sezonie w starciu z Rozwojem w Katowicach piłkarz popisał się podobnym zagraniem i wówczas również futbolówka znalazła się w siatce.

Na gola ełkaesiaka zagłosowało 886 osób, drugie miejsce zajął Damian Tront z GKS-u 1962 Jastrzębie (420 głósów), a trzecie Keon Daniel z GKS-u Tychy (386 głosów).

Autorowi najpiękniejszego gola jesieni na boiskach zaplecza ekstraklasy gratulujemy i oczywiście czekamy na jego kolejne bramki wiosną.