Aktualności

Prezes ŁKS-u zaprasza na Europejskie Forum Gospodarcze

12
24 / 09 / 2018

Europejskie Forum Gospodarcze to jedno z najważniejszych cyklicznych  wydarzeń gospodarczych w Polsce. Organizowane jest przez Województwo Łódzkie, przy wsparciu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz – w ramach partnerstwa merytorycznego – kluczowe podmioty życia gospodarczego z całej Polski.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15-16 października w hotelu Vienna House Andel’s Lodz, a wśród jej uczestników ponownie znalazł się Łódzki Klub Sportowy.

– Jako ŁKS mamy przyjemność i satysfakcję już po raz drugi zaprosić na panel dyskusyjny o tematyce sportowej. Rok temu przedstawialiśmy odradzający się ŁKS i wraz z kolegami z Białegostoku pokazywaliśmy możliwości, jakie daje inwestowanie w sport i promocja za jego pośrednictwem. Tamto wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego tym razem drugiego dnia forum, we wtorek 16 października o godzinie 11-ej, zapraszamy na kolejny panel poświęcony sportowi: „Sport – Region – Biznes”. Podczas niego będziemy przybliżać zagadnienia związane z promocją regionu poprzez sport. W dyskusji wezmą udział zarówno przedstawiciele wiodących klubów sportowych województwa łódzkiego, a także przedstawiciele biznesu, którzy już promują produkty swoich firm właśnie poprzez sport – zapowiada Tomasz Salski, prezes ŁKS Łódź.


Panel: „Sport – Biznes – Region”

TEMATYKA:
  • Gwiazdy sportu, menadżerowie, przedstawiciele klubów odnoszących sukcesy i będących najbardziej rozpoznawalnymi markami Łodzi i regionu spotkają się podczas Europejskiego Forum Gospodarczego aby porozmawiać między innymi o tym jak sukcesy sportowe wykorzystywać w biznesie i jak zachęcać biznes do inwestowania w sportowe marki.
MODERATOR:
  • Jacek Grudzień – dziennikarz, Dyrektor TVP Łódź (2012-2016), Prodziekan AHE w Łodzi
PRELEGENCI:
  • Przemysław Andrzejak – Prezes Zarządu, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
  • Jarosław Łukowicz – Prezes Zarządu, Cosinus Sp. z o.o.
  • Konrad Piechocki – Prezes Zarządu, KPS Skra Bełchatów S.A.
  • Tomasz Salski – Prezes Zarządu, ŁKS Łódź Sp. z o.o.
  • Katarzyna Sielicka – Dyrektor, ŁKS Commercecon Łódź
  • Marcin Tarociński – Dyrektor ds. komunikacji i PR, Widzew Łódź S.A.

EFG 2017

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]