Aktualności

W poniedziałek konferencja dt. rozbudowy stadionu

12
08 / 02 / 2018

W najbliższy poniedziałek (12.02.2018) odbędzie się konferencja prasowa dt. rozbudowy stadion przy al. Unii 2.

Celem spotkania, organizowanego przez Urząd Miasta Łodzi, jest kontynuacja tematu dalszej rozbudowy Stadionu Miejskiego. Władze miasta mają przekazać więcej szczegółów odnośnie rozpoczęcia przetargu w systemie PFU (Program funkcjonalno-użytkowy) oraz wstępne założenia dt. zagospodarowania pozostałych trzech trybun.

Udział w konferencji wezmą: Paweł Bliźniuk – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi, Małgorzata Belta – przedstawiciel Zarządu Inwestycji Miejskich oraz Prezes Łódzkiego Klubu Sportowego – Tomasz Salski.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 10:00 i będzie transmitowana na naszym Facebook’owym profilu.

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]