Aktualności

Podsumowanie weekendu w wykonaniu Akademii ŁKS [6-7 października]

13
09 / 10 / 2018

Sześć zwycięstw i cztery porażki zanotowały w miniony weekend zespołu Akademii ŁKS.

Dziesięciu graczy z szerokiej kadry pierwszego zespołu zagrało w zespole rezerw ŁKS, które podejmowały na własnym boisku Stal Głowno. Chociaż ełkaesiacy całe spotkanie przeważali to dzięki dobrej dyspozycji bramkarza gości zdołali strzelić rywalom tylko trzy gole. Dzięki zwycięstwu druga drużyna ŁKS w dalszym ciągu pozostaje liderem tabeli Łódzkiej Klasy Okręgowej.

Zespół U18 nie miał większych problemów z pokonaniem Sokoła Aleksandrów Łódzki. Ełkaesiacy w dalszym ciągu plasują się na drugim miejscu w tabeli, które gwarantuje im udział w Makroregionalnej Lidze Juniorów Starszych.

Niestety drugiej z rzędu porażki na własnym boisku doznali występujący w Centralnej Lidze Juniorów  gracze z drużyny U17. „Biało-czerwono-biali” jako pierwsi zdołali pokonać bramkarza zespołu gości, jednak zawodnicy Varsovii odpowiedzieli trzema trafieniami.

Siedemnaście goli strzelili rywalom ełkaesiacy z drugiej drużyny U12. Zwycięstwo zanotował również pierwszy zespół z tego samego rocznika.


Wyniki

  • Łódzka Klasa Okręgowa / ŁKS II Łódź – Stal Głowno 3:0
Bramki: Kamil Żylski, Jakub Kostyrka (k), Bartosz Widejko
Skład: Dominik Budzyński – Kamil Rozmus (85′ Szymon Pelc), Kamil Juraszek, Oskar Koprowski (85′ Igor Pyć), Bartosz Widejko – Bartłomiej Kalinkowski (70′ Michał Karlikowski), Mateusz Gamrot (80′ Filip Panasiuk), Adam Ratajczyk, Jakub Kostyrka, Paweł Wojowski – Kamil Żylski (80′ Dariusz Gmosiński)
  • U18 / Sokół Aleksandrów Łódzki – ŁKS Łódź 2:7
Bramki: Piela 2, Bachanek 2, Romanowicz 2, Olowo
Skład: Snochowski (60′ Arndt) – Cieślik, Lamprycht (60′ Dembińśki), Lasota, Białousko (70′ Witkowski) – Tazbir (65′ Krus), Jaszczak (45′ Sójka), Piela, Romanowicz (75′ Olowo), Bachanek – Grochowski (75′ Ignaczak)
  • U17 / ŁKS Łódź – Escola Varsovia Warszawa 1:3
Bramka: Tomasz Górecki 21’
  • U16 / ŁKS Łódź – Pelikan Łowicz 1:3
Bramka: Filip Adamczyk 78’
  • U15 / RTS Widzew – ŁKS Łódź 2:0
  • U14 / ŁKS Łódź – Ceramika Opoczno 7:2
Bramki: Kacper Popławski 13’, 40’, 54’, Krystian Malec 26’, 46’, Antoni Młynarczyk 38’, 50’
  • U12A / ŁKS II Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki 17:0
Bramki: Jan Krysiak 13’, 37’, Maksymilian Sypniewski 14’, Oliwier Szkudlarek 16’, Szymon Frakowski 22’, 32’,  Igor Król 25’, 48’, Filip Marcjanek 29’, 34’, 58’, Maksymilian Wlaźlak 41’, Mateusz Książek 44’, Jakub Szubert 49’, 50’, 55’, Wojciech Karlikowski 53’
Skład: Jaworski, Madejak, Karlikowski, Miązek, Kobus, Stefański, Szkudlarek, Krysiak, Sypniewski, Wojtczak, Wlaźlak, Szubert, Frakowski, Król , Marcjanek, Książek
  • U12B / ŁKS Łódź – Łódzka Akademia Futbolu 7:3
Bramki: Aleksander Orenżniak 10’, 20’, 21’, 46’, Alan Kaczmarek 15’, Jakub Bednarczyk 34’, Marcel Maschera 53’
Skład: Urbańczyk – Bielak, Bednarczyk, Maćkowiak – Zaborowski, Kaczmarek, Szefel, Maschera- Orenżniak. Grali też: Jacak, Marcinkowski,  Malinowski, Śledź, Barylski, Łasek
  • U11 / ŁKS Łódź – UKS SMS Łódź 6:13
Bramki: Adam Benlabsir 20’, 49’, Stanisław Dudziński 21’, Artur Martin 24’, Oskar Durasik 26’, Aleksander Janutka 52’
  • U10 / ŁKS Łódź – UKS SMS Łódź 9:6
Bramki: Orlik 4, Michalski, Jasiński, Wrzesień, P. Gajda, M. Gajda
Skład: Gawlik – P. Gajda, Moszczyński – Michalski, Rusin, Strumiłło – Jasiński oraz Wrzesień, Orlik, Wróbel, M. Gajda, Matusiak, Lisowski
POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]