Podsumowanie weekendu w wykonaniu Akademii ŁKS [17-18 listopada]

19 / 11 / 2018

Ostatni weekend jesiennych zmagań dla zespołów Akademii ŁKS Łódź był dość udany. Nasze drużyny zanotowały pięć zwycięstw i trzy porażki.

Relację z wygranego spotkanie derbowego rezerw można przeczytać na naszej stronie – Pewne zwycięstwo w derbach rezerw”.

Drużyna U18 w ostatnim pojedynku ligowym uległa liderowi rozgrywek zespołowi UKS-u SMS Łódź 1:0. Nasi zawodnicy dzielni walczyli na boisku przy ul. Milionowej, a bramkę stracili dopiero w samej końcówce meczu. Przypominamy, że od wiosny ełkaesiacy występować będą w Makroregionalnej Lidze Juniorów Starszych.

Juniorzy młodsi, którzy tydzień temu wywalczyli utrzymanie w Centralnej Lidze Juniorów U17 również przegrali swoją sobotnią potyczkę przy ul. Milionowej 1:0. Ich przeciwnikiem był jednak nie UKS, a AKS SMS Łódź.

Resztę wyników naszej Akademii prezentujemy poniżej, zaś od jutra na naszej stronie będziemy publikować podsumowania rundy jesiennej w wykonaniu poszczególnych roczników. Zaczniemy od najmłodszej drużyny – U10.

Wyniki:

• Łódzka Klasa Okręgowa / Widzew II Łódź – ŁKS II Łódź 0:3 (0:2)
Bramki: Paweł Wojowski 14’, Ievgen Radionov 27’ (k), Adam Ratajczyk 51’
ŁKS II: Dominik Budzyński – Jan Grzesik, Oskar Koprowski, Kamil Juraszek, Kamil Rozmus – Paweł Wojowski (83’; Jakub Romanowicz), Mateusz Gamrot (12’; Adam Ratajczyk), Bartłomiej Kalinkowski, Mikołaj Maschera (70’; Artur Sójka), Kamil Żylski (87’; Michał Karlikowski) – Ievgen Radionov (90+’; Sebastian Lamprycht)
  • U18 / UKS SMS Łódź – ŁKS Łódź 1:0 (0:0)
Skład ŁKS: Michał Snochowski – Michał Bachanek, Igor Pyć (46’; Aleksander Cieślik), Sebastian Lamprycht (46’; Stanisław Lasota), Piotr Białousko (78’; Szymon Pelc) – Jakub Piela (87’; Kacper Krus), Piotr Tazbir, Mateusz Jaszczak (70’; Tobiasz Olowo), Jakub Herman, Jakub Romanowicz (46’; Mikołaj Dembiński) – Dariusz Gmosiński
  • U17 / AKS SMS Łódź – ŁKS Łódź 1:0
  • U16 / ŁKS Łódź – Ceramika Opoczno 2:0 (zaległe spotkanie z 13 listopada)
Bramki: Bartosz Bargiel 9’, Wiktor Kościuk 69’
Skład ŁKS: Tomasz Kucharski – Hubert Klimczyk, Igor Krzyżanek, Oskar Stachurski, Jakub Marchwicki, Filip Adamczyk, Krystian Gołdyn, Bartosz Bargiel (75’; Wojbor Walasiak), Łukasz Jakubiak, Łukasz Włodarczyk, Jakub Tomaszewski (63’; Wiktor Kościuk)
  • U16 / GLKS Andrespolia – ŁKS Łódź 0:3
Bramki: Jakub Tomaszewski 58’, Wiktor Kościuk 59’, Jakub Marchwicki 77’