Aktualności

Podsumowanie pierwszego etapu „ŁKS z Klasą”

9
27 / 12 / 2017

„ŁKS z klasą” to projekt skierowany do uczniów wszystkich szkół podstawowych z Łodzi i okolic. Wraz z końcem grudnia zakończył się jego pierwszy etap.

Przypominamy, że nasz program składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich (podsumowujemy go poniżej) polegał na wykonaniu komiksu. Jego motywem miała być „Szkolna historia chłopca, który chciał zostać piłkarzem ŁKS Łódź”.

Drugi etap polega na wykonaniu koszulki meczowej, z kolei trzeci i ostatni zarazem sprawdzi muzyczne umiejętności młodych miłośników sportu, których zadaniem będzie wykonanie piosenki o Łódzkim Klubie Sportowym.

Szkoły dostarczyła nam już kilkadziesiąt wspaniałych prac! Zwycięzców ogłosimy niebawem, a Was już teraz zachęcamy do obejrzenia kilku komiksów stworzonych przez uczestników projektu „ŁKS z klasą” ze Szkoły Podstawowej nr 36 z Łodzi.

Z niecierpliwością czekamy na pozostałe prace i trzymamy kciuki za uczestników w następnych etapach!

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]