Aktualności

Podsumowanie akcji „Pomoc dla Pana Piotra Orlika”

30
12 / 03 / 2019

fot. Lens Strong

Miło nam poinformować, że dzięki zaangażowaniu rodziców zawodników naszej akademii oraz przede wszystkim kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego udało się uzbierać kwotę niezbędną do zakupienie Cyber-oka dla Piotra Orlika. 

Przypominamy, że Pan Piotr Orlik choruje na SLA (stwardnienie zanikowe boczne). Aby mógł on porozumiewać się ze swoją rodziną niezbędny był zakup urządzenia, które umożliwia to za pomocą ruchu gałek ocznych, czyli Cyber-oka.

Dzięki pomocy kibiców ŁKS-u oraz rodziców dzieci z rocznika 2009 naszej akademii udało się uzbierać kwotę niezbędną do zakupu specjalistycznego urządzenia. W poprzednim tygodniu Cyber-oko dotarło do rodziny Orlików, dzięki czemu najbliżsi mogą ponownie komunikować się z Panem Piotrem.

Pan Piotr Orlik jest ojcem jednego z najmłodszych zawodników Akademii ŁKS. – Zaszczepił naszego syna miłością do piłki nożnej – trenuje w ŁKS-ie, a od września tego roku uczęszcza do Szkoły Marcina Gortata w Łodzi. Zamiast wspólnie cieszyć się z sukcesów syna, mąż walczy z chorobą – mówi żona Piotra Orlika i mama młodego piłkarza ŁKS-u.

Wszystkim fanom ŁKS-u, którzy dołożyli swoją cegiełkę do pomocy Panu Piotrowi serdecznie dziękujemy. Po raz kolejny wspólnie udowodniliśmy, że hasło „ŁKS wielka rodzina” nie jest pustym sloganem.


Poniżej publikujemy podsumowanie zbiórki dla Pana Piotra Orlika:

  • Kwota wpłacona na konto klubu 7 580,19 zł
  • Kwota zebrana przez rodziców rocznika 2009 8 572,81 zł
Turniej charytatywny
Sparing ŁKS – GKS Bełchatów
Mecz siatkówki ŁKS – Developres SkyRes Rzeszów
  • Licytacja na grupie „Szlachta z miasta Łodzi” / 4 900,00 zł
  • Razem: 21 053,00 zł
POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]