Ponad 40 tys. zł z akcji „Przekaż 1% na ŁKS”

29 / 12 / 2017

Kibice ŁKS-u znów stanęli na wysokości zadania. Dzięki akcji „Przekaż 1% na ŁKS” zebraliśmy ponad czterdzieści tysięcy złotych. W styczniu wystartuje kolejna edycja tej akcji.

Nie od dziś wiadomo, że sympatycy najstarszego łódzkiego klubu poświęcają wiele na rzecz ŁKS-u. Nie zawiedli jeśli i chodzi o akcję „Przekaż 1% na ŁKS”. Zebrana kwota (40 540,33 zł) to wynik dwukrotnie wyższy od tego z ubiegłego roku.

Dziękujemy w imieniu swoim oraz młodych piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego, bo to właśnie na rozwój Akademii ŁKS-u zostaną przeznaczone te pieniądze.

W styczniu 2018 roku wystartuje kolejna edycja akcji. Kibice „Rycerzy Wiosny” znów więc będą mogli przekazać 1% podatku na rzecz swojego klubu i za to również już dzisiaj z góry dziękujemy. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Kto może przekazać 1% swojego podatku na rzecz Łódzkiego Klubu Sportowego?

• pracownicy (PIT 37)
  • przedsiębiorcy (PIT 36)
  • przedsiębiorcy-liniowcy (PIT 36L)
  • ryczałtowcy (PIT 28)