Po meczu… do kina Helios!

05 / 10 / 2017

Kolejny mecz, to kolejna okazja do zgarnięcia nagród w naszych konkursach. Kino Helios Łódź Sukcesja specjalnie dla Was przeznacza dwa podwójne zaproszenia na dowolny seans.

Co trzeba zrobić?

• Po pierwsze – uczestniczyć w meczu ŁKS Łódź- Wisła Puławy, który odbędzie się 7 października o godzinie 15.00, przy Al. Unii 2.
  • Po drugie – zrobić zdjęcie, na którym widać, jak kibicujesz ŁKS-owi.
  • Po trzecie – oznaczyć zdjęcie specjalnym hashtagiem: #helioslodz.
  • Po czwarte – udostępnić zdjęcie na Facebooku lub Instagramie.

#helioslodz#lkslodz#gamy#lodz#football#forBET

Post udostępniony przez H Y (@miamivice07)

Uwaga! Zdjęcie musi być publiczne.

Pozostałe informacje:

• Wygrać mogą dwie osoby. Nagrodę zgarnia jeden użytkownik z Facebooka i jedna osoba z Instagrama.
  • Zaproszenie do kina nie obowiązuje na maratony filmowe, pokazy specjalne i festiwale. Bilet dotyczy wszystkich seansów, we wszystkie dniach tygodnia oraz nie pokrywa opłaty okularowej.
  • Czas trwania konkursu: 7 października, od godziny 15.00 (rozpoczęcie meczu) do ostatniego gwizdka!
  • Zdjęcia wrzucone wcześniej, bądź po godzinie 17, nie będą brane pod uwagę w konkursie.
  • Bilety do kina należy odebrać zaraz po meczu, przed głównym wejściem na trybunę. Spiker w doliczonym czasie wyczyta wygranych, także słuchajcie uważnie!

Powodzenia!