Aktualności

Plan przygotowań do sezonu 2017/18

0
29 / 06 / 2017

Sześć meczów kontrolnych i obóz dochodzeniowy na własnych obiektach to główny plan przygotowań piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego do rozgrywek drugiej ligi w sezonie 2017/2018. Podopieczni trenera Wojciecha Robaszka okres przygotowawczy przepracują na własnych obiektach przy al. Unii Lubelskiej 2 gdzie zostanie zorganizowany również tygodniowy obóz dochodzeniowy. Oprócz tego w planach jest również sześć spotkań kontrolnych: 08.07 (sobota), […]

Sześć meczów kontrolnych i obóz dochodzeniowy na własnych obiektach to główny plan przygotowań piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego do rozgrywek drugiej ligi w sezonie 2017/2018.

Podopieczni trenera Wojciecha Robaszka okres przygotowawczy przepracują na własnych obiektach przy al. Unii Lubelskiej 2 gdzie zostanie zorganizowany również tygodniowy obóz dochodzeniowy. Oprócz tego w planach jest również sześć spotkań kontrolnych:


08.07 (sobota), godz. 11:00: GKS BEŁCHATÓW – ŁKS ŁÓDŹ (Bełchatów)

12.07 (środa), godz. 17:00: ŁKS ŁÓDŹ – KKS KALISZ (Łódź)

15.07 (sobota), godz. 12:00: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – ŁKS ŁÓDŹ (Sosnowiec)

19.07 (środa), godz. 17:00: ŁKS ŁÓDŹ – SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI (Łódź)


Na tydzień przed inauguracyjnym meczem drugiej ligi, w sobotę (22 lipca) odbędzie się ostatni sparing. Rozmowy z potencjalnym przeciwnikiem w dalszym ciągu trwają.

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]