Plan przygotowań do rundy wiosennej

13 / 10 / 2016

Poznaliśmy plan przygotowań wicelidera drugiej ligi do rundy rewanżowej. Ełkaesiacy rozegrają w sumie aż dziewięć meczów sparingowych.

Zimowy okres przygotowawczy piłkarze ŁKS-u rozpoczną w poniedziałek (8 stycznia), a już pięć dni później rozegrają pierwszy z dziewięciu meczów sparingowych. Przeciwnikiem ełkaesiaków będzie trzecioligowa Elana Toruń, mecz zaś rozegrany zostanie w Łodzi, podobnie zresztą jak niemal wszystkie gry kontrolne (za wyjątkiem sparingu z Rakowem Częstochowa).

W styczniu piłkarze ŁKS-u zmierzą się poza wspomnianą Elaną Toruń z Polonią Środa Wielkopolska oraz Hutnikiem Nowa Huta.

Na przełomie stycznia i lutego (29.01 – 04.02) drużyna przebywać będzie na krótkim zgrupowaniu nieopodal Łodzi, a treningi przeprowadzane będą na obiektach przy ul. Minerskiej.

W lutym rywalami ŁKS-u będą: GKS Bełchatów, FK Haradzieja, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Olimpia Grudziądz, Sokół Aleksandrów Łódzki oraz Raków Częstochowa.

Plan sparingowy:

STYCZEŃ 2018

• ŁKS Łódź 0:1 Elana Toruń                                         13.01 (SOBOTA)
  • ŁKS Łódź 2:1 Polonia Środa Wielkopolska            20.01 (SOBOTA)
  • ŁKS Łódź 6:2 Hutnik Kraków                                   27.01 (SOBOTA)

LUTY 2018

• ŁKS Łódź  2:2 GKS Bełchatów                                 03.02 (SOBOTA)
  • ŁKS Łódź  1:0 FK Gorodeya                                      07.02 (ŚRODA)
  • ŁKS Łódź  1:2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki        10.02 (SOBOTA)
  • ŁKS Łódź – Olimpia Grudziądz                                ODWOŁANY
  • ŁKS Łódź 6:4 KKS Kalisz                                            17.02 (SOBOTA)
  • Raków Częstochowa 1:2 ŁKS Łódź                           23.02 (PIĄTEK)