Piwo Rodowite „Porter” już w sprzedaży!

21 / 12 / 2018

Wyjątkowy porter bałtycki, który został uwarzony przez browar „Doctor Brew” z okazji 110-lecia Łódzkiego Klubu Sportowego jest już dostępny w sprzedaży.

To niezwykle treściwe piwo, obfitujące w dużą ilość smaków i aromatów, co zawdzięczać będzie użytej w produkcji mieszance słodów jęczmiennych oraz długiemu sięgającemu stu osiemdziesięciu dni leżakowaniu.

Rodowite „Porter” to prawdziwa uczta dla podniebienia, a to za sprawą leżakowania w dębowej beczce po whisky, dzięki czemu smak piwa będzie jeszcze bardziej złożony, tym samym stanie się nie lada gratką dla każdego smakosza.

Piwo wydane w limitowanej ilości i specjalnej butelce z okazjonalną etykietą jest już dostępne w sklepach na terenie naszego miasta. To jedynie takie piwo w Polsce wydane przez klub sportowy. Cena za jedną sztukę oscyluje w granicach 40 złotych.

Lista punktów, w których można nabyć piwo Rodowite „Porter”:

• Hurtownia „Zofmar Bis” / ul. Niciarniana 50/52
  • Łódka Drink Bar / ul. Wileńska 20B