Aktualności

Piłkarze ŁKS-u wzięli udział w Przedszkoliadzie

4
15 / 02 / 2018


Czterech piłkarzy ŁKS-u wzięło dzisiaj udział w największej imprezie sportowej dla przedszkolaków – „Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018”.

Inauguracja „Przedszkoliady”, nad którą patronat objął Prezydenta RP – Andrzej Duda, miała miejsce 13 stycznia w Łodzi. Organizatorzy w ramach projektu odwiedzą aż 39 miejsc, gdzie odbywa się turniej dla okolicznych przedszkoli.

Projekt ten jest ważnym elementem w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej. Jego głównym celem jest propagowanie sportu, rywalizacji fair-play oraz zapobieganie otyłości u dzieci i zachęcenie do aktywności fizycznej, jako alternatywnego sposobu spędzania wolnego czasu.

W pabianickiej hali MOSiR, gdzie odbyła się dzisiejsza impreza pojawili się m.in. zawodnicy Pabianickiego Klubu Koszykówki PKK 99 (koszykówka męska), PTK Pabianice – Grot Tomiq Pabianice (koszykówka żeńska), Wilki Łódzkie (futbol amerykański), SPR Pabiks Pabianice (piłka ręczna) i Energia Pabianice (siatkówka). ŁKS reprezentowali: Maksymilian Rozwandowicz, Wojciech Łuczak, Patryk Bryła, Bodzio oraz Jakub Kostyrka, który przed rozpoczęciem turnieju przeprowadził dla wszystkich przedszkolaków krótką rozgrzewkę.

W czasie turnieju zawodnicy ŁKS-u wraz z klubową maskotką, odpowiedzialni byli za strefę piłkarską, gdzie sprawdzali umiejętności przedszkolaków, a także rozgrywali z nimi krótkie mecze.

Pierwsza tura rozgrywek miała miejsce o godzinie 9.00, następnie organizatorzy wraz z zaproszonymi zespołami wręczyli specjalne upominki wszystkim uczestnikom. Do rąk przedszkolaków trafiły medale, paczki z prezentami oraz puchary.

Cykl imprez „Przedszkoliada Tour 2018” potrwa do 28 marca. Więcej informacji o imprezie można znaleźć na stronie przedszkoliada.pl.

fot. Przedszkoliada.pl (Facebook)

POWRÓT
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

NEWSLETTER

ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH

FreshMail.pl

NEWSLETTER ŁKS

Zapisz się i bądź na bieżąco

FreshMail.pl