Aktualności

Paweł Wojowski odchodzi z ŁKS-u

7
04 / 01 / 2019

Paweł Wojowski przestał być zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego.

24-letni pomocnik  trafił do ŁKS-u przed rozpoczęciem bieżącego sezonu z Gryfa Wejherowo. Na pierwszoligowych boiskach zagrał łącznie 53 minuty w czterech meczach (nie zdobył w nich żadnej bramki). Znacznie częściej można było go zobaczyć w barwach drugiej drużyny ŁKS-u – między innymi dzięki jego trafieniom ŁKS II zakończył rundę jesienną jako lider łódzkiej klasy okręgowej.

Pawłowi dziękujemy za walkę w barwach ŁKS-u i życzymy powodzenia w nowym klubie!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]