Aktualności

Paweł Wojowski nowym zawodnikiem ŁKS-u

25
07 / 06 / 2018

Pierwszym zawodnikiem, który dołączył w przerwie letniej do drużyny ŁKS-u jest 23-letni Paweł Wojowski. Pomocnik w rundzie wiosennej występował w rewelacyjnie spisującym się w tym roku Gryfie Wejherowo, gdzie został wypożyczony z Arki Gdynia. 

Paweł Wojowski urodził się w Kartuzach, przez wiele lat związany był z Arką Gdynia. W tym klubie występował najpierw w drużynie młodzieżowej, potem w rezerwach, a wreszcie znalazł się w kadrze pierwszego zespołu – w rundzie jesiennej 2016/2017 wystąpił w czterech meczach ekstraklasy oraz trzech spotkaniach Pucharu Polski. Potem reprezentował barwy Stomilu Olsztyn, PGE GKS-u Bełchatów, a ostatnio Gryfa Wejherowo.

W zespole z Kaszub w minionym drugoligowym sezonie rozegrał wiosną 15 meczów (zagrał m.in. w bezbramkowo zremisowanym spotkaniu w Łodzi z ŁKS-em), zdobył jedną bramkę i dwukrotnie był napominany przez sędziów żółtym kartonikiem. Jego dobre występy pomogły Gryfowi, jednej z dwóch najlepszych drużyn wiosny, utrzymać się w drugiej lidze.

Paweł Wojowski związał się z Łódzkim Klubem Sportowym umową obowiązującą do końca czerwca 2020 roku. Witamy w ŁKS-ie!

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]