Aktualności

Patryk Bryła na dłużej w ŁKS-ie

17
06 / 06 / 2018

Kilka dni temu zakończył się drugoligowy sezon, ale już dziś mamy dla kibiców ŁKS-u pierwszą dobrą wiadomość. Patryk Bryła pozostanie zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego w przyszłym sezonie. Klub przedłużył kontrakt z pomocnikiem do czerwca 2019 roku.

Patryk Bryła, który w przeszłości zaliczył dwa mecze w ekstraklasie, na al. Unii 2 pojawił się wiosną 2016 roku i bardzo szybko stał się jednym z kluczowych zawodników „Rycerzy Wiosny”. W biało-czerwono-białych barwach słynący z szybkości i waleczności pomocnik rozegrał 69 meczów i zdobył 11 goli.

Patrykowi życzymy zdrowia i wielu wspaniałych spotkań rozegranych w przyszłym sezonie na boiskach pierwszej ligi.

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]