Aktualności

Oskar Koprowski na dłużej w ŁKS-ie

9
29 / 04 / 2018

Oskar Koprowski, który pojawił się na boisku w ligowym meczu z Wartą Poznań, przedłużył umowę z łódzkim klubem do czerwca 2019 roku.

Oskar od trzech lat jest kapitanem i czołową postacią drużyny U19 występującej w Centralnej Lidze Juniorów, choć trenuje już z pierwszą drużyną, do której dołączył przed sezonem 2016/2017.

Silną stroną defensywnego pomocnika (lub stopera) jest gra lewą nogą, waleczność i siła. Koprowski to zdaniem trenerów łódzkiej drużyny „walczak”, który potrafi zagrać nawet na skrzydle (w tej strefie boiska pojawił się w wygranym meczu z Wartą).


Bardzo się cieszę z przedłużenia kontraktu. Klub rozwija się w dobrym kierunku . Pomoc dla zawodników jak i również myślenie przyszłościowe działaczy klubu są dla mnie bardzo ważne. Wśród wychowanków można dostrzec zawodników, którzy oddają serce za Łódzki Klub Sportowy. Jestem dumny, że będę częścią tego co tu się buduje”.


 

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]