Aktualności

Ogólnopolski turniej ŁKS & Agat Cup 2018

8
14 / 02 / 2018

W najbliższą niedzielę na boisku przy ul. Minerskiej czeka nas nie lada gratka, bowiem już po raz ósmy drużyny do lat siedemnastu rywalizować będą w turnieju ŁKS & Agat Cup. Rywalem młodych piłkarzy ŁKS-u będą Górnik Zabrze, Cracovia oraz Olimpia Elbląg.

Towarzystwo doborowe, emocji więc nie z pewnością nie zabraknie. W rozgrywanym 18 lutego (niedziela) w ośrodku treningowym AP ŁKS turnieju udział wezmą cztery drużyny, z których każda rozegra trzy mecze (a więc w systemie „każdy z każdym”).

Ełkaesiacy, gospodarze turnieju, rywalizację rozpoczną o godzinie 12.00 spotkaniem z Górnikiem Zabrze. Na 13:30 zaplanowany jest początek starcia z Olimpią Elbląg, natomiast na godz. 16.00 z Cracovią. Organizatorzy wydarzenia planują, że zakończenie turnieju nastąpi ok. godz. 17:15, wtedy też powinniśmy poznać zwycięzcę VIII Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Agat Cup 2018.

Spotkania odbywać się będą na pełnowymiarowym boisku (jedenastu na jedenastu), ponadto obowiązywać będą kary czasowe lub wykluczenia do końca meczu oraz zmiany hokejowe.

Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego gorąco zachęcamy, aby w najbliższą niedzielę pojawili się na obiekcie przy ul. Minerskiej, trzymali kciuki za nasz zespół i ciepło przyjęli także naszych gości.

Oczywiście przeprowadzimy, za pośrednictwem naszej oficjalnej strony oraz profili na portalach społecznościowych, relację z tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się wydarzenia.

Sponsorami VIII Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej ŁKS & Agat Cup 2018 zostały firmy: Przedsiębiorstwo „AGAT” S.A., LAVARD sp. z o.o. oraz Family&Sport.

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]