Aktualności

Nowy trener w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny

26
10 / 06 / 2019

W porównaniu do poprzednich rozgrywek sztab szkoleniowy pierwszej drużyny ŁKS-u w sezonie 2019/20 będzie liczył jedną osobą więcej. Do grona trenerów, którzy będą dbali o formę ełkaesiaków, dołączył bowiem Marcin Pogorzała, czyli dotychczasowy opiekun zespołu rezerw i U-18.

W nowym sezonie pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego trener pracę w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny będzie łączył z prowadzenie zespołu rezerw. Warto przypomnieć, że w dobiegających końca rozgrywkach pod wodzą 31-letniego szkoleniowca ŁKS II w efektowny sposób wywalczył awans do czwartej ligi – w dotychczasowych 29 meczach odnosząc 27 zwycięstw i notując tylko dwa remisy (bramki 153-15).

Dodajmy, że nad drugim w tabeli Widzewem II rezerwy ŁKS-u mają obecnie aż 14 punktów przewagi, ale po ostatniej kolejce – którą zaplanowano na najbliższy weekend – może być ona jeszcze większa, bo obie ekipy zmierzą się jeszcze w tzw. małych derbach.

Dołączenie Marcina Pogorzały do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny to kolejny przykład na to, że cały czas konsekwentnie patrzymy w stronę Akademii ŁKS. Chcemy, aby do pierwszego zespołu dołączali nie tylko piłkarze, ale i pracujący tam trenerzy – mówi Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy ŁKS-u. – Marcin, odkąd trafił do naszego klubu, dał się już poznać jako osoba bardzo odpowiedzialna, doskonale przygotowana merytorycznie i niezwykle ambitna. A my takich ludzi zawsze będziemy doceniać i zawsze na takich ludzi będzie stawiać.

Nowemu członkowi sztabu szkoleniowego życzymy wielu sukcesów zarówno w pracy z pierwszą drużyną, jak i rezerwami!


Trener Marcin Pogorzała po awansie rezerw do IV ligi:

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]