Aktualności

Msza za ełkaesiaków. Poniedziałek (30.10) godz. 18:00

1
25 / 10 / 2017

30 października odbędzie się msza za Władysława Króla oraz wszystkich sportowców Łódzkiego Klubu Sportowego.

Msza rozpocznie się w poniedziałek (30 października) o godz. 18:00 w Bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 265. Obecni na niej będą przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców ŁKS oraz pierwszej drużyna piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego.

Msza odbędzie się w dniu 110. rocznicy urodzin Władysława Króla, najwybitniejszego sportowca w historii ŁKS-u, reprezentanta Polski i olimpijczyka, choć tego dnia będziemy wspominać także wszystkich sportowców Łódzkiego Klubu Sportowego, których nie ma już z nami.

Przy okazji przypominamy, że niedawną swą premierę miał drugi tom biografii poświęconej Władysławowi Królowi autorstwa Jacka Bogusiaka (tom pierwszy poświęcony jest karierze piłkarskiej i trenerskiej Króla, tom drugi opowiada z kolei o Królu-hokeiście i olimpijczyku).

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]