Aktualności

Msza za ełkaesiaków. Poniedziałek (30.10) godz. 18:00

1
25 / 10 / 2017


30 października odbędzie się msza za Władysława Króla oraz wszystkich sportowców Łódzkiego Klubu Sportowego.

Msza rozpocznie się w poniedziałek (30 października) o godz. 18:00 w Bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 265. Obecni na niej będą przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców ŁKS oraz pierwszej drużyna piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego.

Msza odbędzie się w dniu 110. rocznicy urodzin Władysława Króla, najwybitniejszego sportowca w historii ŁKS-u, reprezentanta Polski i olimpijczyka, choć tego dnia będziemy wspominać także wszystkich sportowców Łódzkiego Klubu Sportowego, których nie ma już z nami.

Przy okazji przypominamy, że niedawną swą premierę miał drugi tom biografii poświęconej Władysławowi Królowi autorstwa Jacka Bogusiaka (tom pierwszy poświęcony jest karierze piłkarskiej i trenerskiej Króla, tom drugi opowiada z kolei o Królu-hokeiście i olimpijczyku).

POWRÓT


  • sektor B

    To przykre, że na stronie ŁKS zabrakło informacji o śmierci Kazimierza Chodakowskiego, dwukrotnego olimpijczyka w hokeju, ale także ligowego piłkarza, najstarszego żyjącego (z 1948 roku!).Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy II

Partnerzy III

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

NEWSLETTER

ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH

FreshMail.pl

NEWSLETTER ŁKS

Zapisz się i bądź na bieżąco

FreshMail.pl