Aktualności

Mikołajki z ŁKS-em

3
07 / 12 / 2017

Za nami Mikołajki, w trakcie których przedstawiciele klubu i nasi piłkarze nie próżnowali. Były niespodzianki dla najmłodszych, było też kilka innych mikołajkowych inicjatyw.

Wczoraj (tj. w środę 6 grudnia) oficjalnie zakończył się projekt „Łączy nas sport – piłka nożna bez granic”, promujący idee sportu bez podziałów, agresji oraz rasizmu.

Podopieczni domów dziecka, którzy już wcześniej uczestniczyli w spotkaniach z piłkarzami, zostali zaproszeni przez PZP do jednego z największych kąpielisk w Polsce – Aquapark Fala. Młodzi łodzianie spędzili czas ze swoimi idolami, warto również dodać, że w wydarzeniu wzięli udział piłkarze i przedstawiciele ŁKS-u Łódź, zawodnicy III-ligowego RTS Widzew, członkowie i pracownicy Polskiego Związku Piłkarzy, Pan Marek Kondraciuk (Dyrektor Wydziału Sportu), a honorowym gościem był wiceprezydent Miasta Łodzi – Pan Tomasz Trela, który serdecznie podziękował uczestnikom i wszystkim zaangażowanym w projekt.

Oczywiście podczas spotkania nie mogło zabraknąć prezentów dla najmłodszych. ŁKS przygotował na tę okazję specjalne, silikonowe opaski, długopisy oraz smyczki z herbem klubowym.

W tym samym dniu pozostali piłkarze ŁKS-u odwiedzili placówkę przy ul. Wileńskiej 48, gdzie czas po lekcjach spędzają dzieci z dysfunkcyjnych rodzin. Zawodnicy wcielili się w rolę Świętego Mikołaja i rozdali drobne upominki podopiecznym świetlicy środowiskowej. Dzieci otrzymały słodkie przysmaki, koszulki ŁKS-u, a także plakaty z podpisami piłkarzy.

Mikołajki okazały się więc dla ełkaesiaków dniem bardzo pracowitym, uśmiechy młodych łodzian w pełni jednak nam to wynagrodziły!

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]