Aktualności

Michał Kołba przedłużył kontrakt z ŁKS-em

32
05 / 12 / 2017

Kapitan ŁKS-u przedłużył umowę z łódzkim klubem. Bramkarz barwy obecnego wicelidera drugiej ligi reprezentować będzie co najmniej do czerwca 2019 roku.

Od trzech lat wychowanek ŁKS-u strzeże dostępu do bramki łodzian i dziś trudno sobie wyobrazić drużynę bez tego zawodnika. 25-letni golkiper tak w zeszłym, jak i w obecnym sezonie należy do wyróżniających się piłkarzy łódzkiego klubu, tym bardziej cieszy że przedłużył z nim kontrakt do połowy 2019 roku z opcją przedłużenia o kolejny okres.

O tym jak ważną postacią dla drużyny jest Michał Kołba świadczą liczby. W zeszłym trzecioligowym sezonie bramkarz rozegrał komplet 34 spotkań, a i w drugiej lidze wystąpił we wszystkich dziewiętnastu kolejkach (od pierwszej do ostatniej minuty), stracił tylko jedenaście goli, a w aż dziesięciu spotkaniach zachował czyste konto.

Bardzo się cieszymy, że Michał przedłużył z ŁKS-em kontrakt i oczywiście życzymy mu wielu udanych występów w barwach najstarszego łódzkiego klubu.

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]