Mecz z Olimpią Elbląg w TVP3 i TVP Sport

21 / 09 / 2017

Już w najbliższą sobotę Telewizja Polska przeprowadzi transmisję meczu 2. ligi, w którym po raz pierwszy w historii, zmierzą się w lidze drużyny ŁKS-u i Olimpii Elbląg.

W ostatniej kolejce, podczas meczu z GKS-em Bełchatów, na trybunach stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2 pojawiło się ponad pięć tysięcy widzów i liczymy, że i w najbliższą sobotę kibice ŁKS-u pod tym względem również nie zawiodą.

Dla tych, którzy jednak z różnych względów nie będą mogli pojawić się na naszym obiekcie, mamy doskonałą wiadomość – TVP3 oraz sport.tvp.pl przeprowadzą transmisję z tego spotkania.

Mecz będzie można obejrzeć na antenie TVP3 w wybranych miastach, m.in.: Łodzi, Bydgoszczy, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. W internecie mecz będzie można obejrzeć na portalu sport.tvp.pl.

Poprzednie mecze ŁKS-u transmitowane przez Telewizję Polską zgromadziły przed telewizorami blisko pół miliona widzów (z Polonią Warszawa) oraz ponad 200 tys. podczas 63. Derbów Łodzi.

Olimpia po dziewięciu kolejkach zajmuje 13. miejsce w tabeli drugiej ligi z przewagą 2 punktów nad strefą spadkową. ŁKS wciąż stara się awansować na podium tabeli, dlatego sobotni mecz łodzianie koniecznie muszą wygrać i liczyć na potknięcia rywali.

1 komentarz do “Mecz z Olimpią Elbląg w TVP3 i TVP Sport”

Możliwość komentowania została wyłączona.