Mecz z Błękitnymi przełożony

15 / 03 / 2018

Zaplanowany na najbliższą sobotę mecz ŁKS-u w Stargardzie z Błękitnymi nie odbędzie się ze względu na prognozowane warunki atmosferyczne i stan murawy.

W ostatnich dniach ociepliło się, ale prognozy na weekend (17/18 marca) są bardzo złe. Meteorolodzy przewidują bardzo niskie temperatury, a to w połączeniu ze stanem murawy na obiekcie w Stargardzie sprawiło, że włodarze naszego sobotniego rywala wystosowali prośbę do Polskiego Związku Piłki Nożnej o przełożenie najbliższego spotkania.

To już tej piłkarskiej wiosny drugi taki przypadek (ze względu na pogodę nie odbyła się 20. kolejka, w tym m.in. mecz ŁKS-u w Kluczborku), bowiem poza meczem ełkaesiaków z Błękitnymi nie odbędzie się także mecz Gwardii Koszalin z Wisłą Puławy. Zresztą, także w 21. kolejce rozegrano tylko cztery mecze (w tym ŁKS – Gryf Wejherowo).

W związku z tym, kolejnym ligowym rywalem „Rycerzy Wiosny” będzie Stal Stalowa Wola, a mecz odbędzie się w Łodzi w sobotę (24 marca) o godz. 15.00.

Odwołane mecze 22. kolejki 2 ligi:

• Gwardia Koszalin – Wisła Puławy
  • Błękitni Stargard – ŁKS Łódź