Aktualności

Marcin Pogorzała gościem audycji „ŁKS od nowa”

19
31 / 01 / 2019

Ligowe i pucharowe cele drugiej drużyny ŁKS-u na rundę wiosenną, rola ekipy rezerw w strukturze Akademii ŁKS czy też współpraca ze sztabem szkoleniowym pierwszoligowego zespołu – między innymi o tych kwestiach opowiadał Marcin Pogorzała, czyli trener rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego, w najnowszym odcinku audycji „ŁKS od nowa”, która co czwartek emitowana jest o godzinie 13.15 na antenie Radia Łódź.

Całej rozmowy niespełna 31-letniego szkoleniowca z redaktorem Piotrem Andrzejczakiem możecie wysłuchać TUTAJ.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]