Aktualności

Maksymilian Rozwandowicz na dłużej w ŁKS-ie!

21
07 / 11 / 2017

Dzisiaj (tj. we wtorek – 7 listopada) umowę z Łódzkim Klubem Sportowym przedłużył Maksymilian Rozwandowicz. 

Piłkarz, który w przeszłości występował m.in. w Lechii Tomaszów Mazowiecki i Chrobrym Głogów pojawił się w Łódzkim Klubie Sportowym przed rundą wiosenną sezonu 2016/2017 i szybko zdobył zaufanie najpierw trenera Marcina Pyrdoła, a potem jego następców. Od początku rundy jesiennej obecnego sezonu jest podstawowym zawodnikiem występującym na pozycji środkowego obrońcy.

W kontekście Maksymiliana Rozwandowicza ważne są nie tylko liczby, choć oczywiście to one (a konkretnie aspekt sportowy) zadecydowały, że zawodnik przedłużył umowę z ŁKS-em. W zeszłej rundzie obrońca wystąpił w 14 spotkaniach i strzelił jedną bramkę (czterokrotnie obejrzał też żółty kartonik), z kolei w tej ma na koncie już 15 meczów – wszystkie w pełnym wymiarze czasowym (nie zagrał tylko w przegranym 1:2 starciu z Olimpią Elbląg) i zdobył 2 gole (oba zwycięskie: w meczach ze Zniczem Pruszków i Wisłą Puławy), a sędziowie żółtym kartonikiem nie ukarali go ani razu.

Rozwandowicz to więc ważna postać na boisku, ale i poza nim, bowiem rolę jaką odgrywa w tzw. szatni trudno przecenić. Piłkarz przedłużył umowę z klubem we wtorek 7 listopada i będzie ona obowiązywać do 2020 roku.

– Bardzo się cieszę, że mam nowy kontrakt. Podpisałem go już z myślą o grze w 1 lidze. ŁKS jest klubem, w którym można się rozwijać. Warunki, w jakich tu pracujemy i trenujemy są idealne. – skomentował podpisanie nowego kontraktu nasz obrońca.

Maksowi życzymy wielu udanych meczów w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego!

 

 

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]