Aktualności

Maciej Wolski nowym zawodnikiem ŁKS-u

2
04 / 01 / 2018

Maciej Wolski, który jest wychowankiem Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, a ostatnio reprezentował barwy pierwszoligowej Olimpii Grudziądz został nowym piłkarzem ŁKS-u.

Zawodnik, który jeszcze jako junior występował m.in. w Jeziorku Iława, Stomilu Olsztyn i Lechii Gdańsk, a potem znajdował się w kadrze rezerw Lechii, Olimpii Grudziądz (jesienią 2017 roku – 13 meczów w pierwszej lidze) i Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie jest drugim nabytkiem łódzkiego klubu w przerwie zimowej.

Dwudziestolatek grający na pozycji defensywnego pomocnika pozytywnie przeszedł testy medyczne i związał się z Łódzkim Klubem Sportowym półroczną umową z opcją przedłużenia. Dyrektor sportowy Krzysztof Przytuła przyznał, że klub obserwował go już od dawna i pragnął ściągnąć do Łodzi latem, ponieważ jednak Wolski stał się wolnym zawodnikiem, ŁKS zatrudnił go już dzisiaj.

To zawodnik dobrze wyszkolony technicznie, o bardzo dobrych parametrach wydolnościowo-szybkościowych. Agresywny i skuteczny w odbiorze, co mam nadzieję udowodni w naszym klubie” – powiedział Krzysztof Przytuła, który zwraca uwagę także na wiek piłkarza. – „Wiedząc co nas czeka w ciągu najbliższych pięciu miesięcy, chcemy, by sztab szkoleniowy miał komfort doboru i wyboru zawodników oraz by rywalizacja podnosiła poziom naszych piłkarzy”.

Macieja witamy serdecznie w Łódzkim Klubie Sportowym życząc mu zdrowia i wielu świetnych występów w biało-czerowono-białych barwach.

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]