Łukasz Piątek na dłużej piłkarzem ŁKS-u

17 / 05 / 2019

fot. Cyfrasport

Zgodnie z odpowiednim zapisem w kontrakcie, Łukasz Piątek o rok dłużej pozostanie piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego. Pierwotnie umowa doświadczonego pomocnika z ŁKS-em wygasała 30 czerwca 2020 roku, ale po awansie do ekstraklasy jej czas obowiązywania został automatycznie wydłużony do 30 czerwca 2021 roku.

Przypomnijmy, Łukasz Piątek trafił do ŁKS-u w drugiej połowie września ubiegłego roku i od tego czasu zagrał w 19 meczach ligowych (z czego 15 w pełnym wymiarze czasowym), w których strzelił dwa gole – w tym jednego w minioną sobotę podczas wygranego 2:0 spotkania z Chojniczanką.

W nowym sezonie 33-letni pomocnik będzie miał już za to okazję poprawić swój bilans występów w ekstraklasie. Do tej pory „Piona” w najwyższej klasie rozgrywkowej zagrał 246 razy i zdobył 22 bramki. Dodajmy, że ŁKS będzie jego czwartym w karierze klubem na poziomie ekstraklasy (po Polonii Warszawa, Zagłębiu Lubin i Termalice Nieciecza).

Łukasz, jeszcze raz dzięki za pomoc w wywalczeniu awansu i powodzenia na boiskach ekstraklasy!