Aktualności

Lukáš Bielák wzmacnia defensywę ŁKS-u!

20
06 / 09 / 2017


W tym tygodniu do pierwszej drużyny ŁKS-u dołączył środkowy obrońca, grający również na pozycji defensywnego pomocnika – Lukáš Bielák.

Słowak w przeszłości reprezentował barwy Górnika Łęczna (47 meczów w Ekstraklasie / 1 gol), oraz Bytovii Bytów, z którą rozegrał w ubiegłym sezonie 10 spotkań w Nice 1 Liga.

Lukáš to ostatni pozyskany w tym okresie sezonu piłkarz. Szkoleniowcy beniaminka drugiej ligi mają nadzieję, że dzięki niemu rywalizacja o miejsce w defensywie będzie jeszcze silniejsza, co z pewnością pozytywnie przełoży się na całą drużynę.

Bardzo liczymy na doświadczenie i profesjonalizm Lukáša. Chcemy jeszcze bardziej wzmocnić linię defensywną naszego zespołu. Druga liga pokazuje, że jest bardzo fizyczna, a Lukáš poza umiejętnościami piłkarskimi jest bardzo charakternym piłkarzem i właśnie takiej postawy od niego wymagamy i na taką liczymy. – powiedział dyrektor sportowy ŁKS-u, Krzysztof Przytuła.

Nowy piłkarz ŁKS-u urodził się 14 września 1986 roku. Swoją przygodę z piłką rozpoczął w słowackim klubie MFK Ružomberok, w którym spędził z przerwami blisko 7 sezonów i zanotował 66 występów w słowackiej ekstraklasie.

Lukáš podpisał roczny kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym z opcją przedłużenia umowy o kolejny rok.

Witamy w ŁKS!

NEWSLETTER ŁKS

Zapisz się i bądź na bieżąco

ZapiszZapisz

POWRÓT
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

NEWSLETTER

ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH

FreshMail.pl

NEWSLETTER ŁKS

Zapisz się i bądź na bieżąco

FreshMail.pl