Lukáš Bielák – dziękujemy!

19 / 05 / 2019

fot. Cyfrasport

Po dwóch latach występów w biało-czerwono-białych barwach z ekipą ŁKS-u rozstaje się Lukáš Bielák. Słowackiemu zawodnikowi 30 czerwca wygasa umowa, która nie zostanie przedłużona.

W ubiegłym sezonie na boiskach drugiej ligi Lukáš rozegrał w barwach ŁKS-u sześć spotkań (w tym pięć w pełnym wymiarze czasowym). Z kolei w zakończonym właśnie rozgrywkach Fortuna 1 Ligi słowacki pomocnik zagrał 23 mecze (z czego 22 od początku i 19 od pierwszej do ostatniej minuty). Zakończony awansem sezon 32-latek z Rużomberka okrasił też efektowną bramką w starciu z Wartą Poznań u siebie w rundzie wiosennej. Warto jeszcze dodać, że wcześniej Bielak był piłkarzem m.in.: Bytovii, Górnika Łęczna, MFK Rużomberk oraz Tatrana Liptovsky Mikulas.

Lukáš, dziękujemy za pomoc w wywalczeniu awansu i życzymy powodzenia w kolejnym klubie!