Aktualności

ŁKS zagra z WOŚP

10
11 / 01 / 2018

ŁKS zawsze wspiera akcje charytatywne i chętnie wyciąga pomocną dłoń w kierunku najmłodszych potrzebujących. Nie zabraknie nas także podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się w najbliższą niedzielę – 14 stycznia.

Przygotowaliśmy na tę okazję kilka aukcji, w ramach których będziecie mieli okazję wylicytować ełkaesiackie niespodzianki! Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc finansową dla Oddziałów Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodków.

Nasze aukcje:

Koszulka meczowa z pełnym brandingiem i podpisami piłkarzy pierwszej kadry (rozmiar S/M)

Retro kalendarz110 lat dumy miasta Łodzi” z sylwetkami legend ŁKS-u. To limitowana edycja, przygotowana specjalnie z okazji obchodów 110-lecia klubu.

Trening pod czujnym okiem profesjonalistów: Jacka Janowskiego i Wojciecha Robaszka, czyli trenerów obecnego wicelidera drugiej ligi. Podczas zajęć nie zabraknie oczywiście piłkarzy ŁKS-u, jest więc to wyśmienita okazja aby spędzić czas z drużyną i poznać zwyczaje panujące w zespole podczas zajęć szkoleniowych! Jeśli jesteście ciekawi tego, czy poradzilibyście sobie na profesjonalnym treningu, ta aukcja jest dla Was!

Łódzkich sympatyków sportu zachęcamy do wzięcia udziału w licytacjach. Zachęca do tego także dyrektor ŁKS-u, Dariusz Lis. – WOŚP to wielkie wydarzenie, które niesie za sobą wiele dobra. Pragniemy zawsze dokładać swoje cegiełki do takich akcji i aktywnie w nich uczestniczyć, tym bardziej że pomoc noworodkom to szczytny cel i mamy nadzieje, że w jakimś stopniu będziemy wstanie wesprzeć ich w tej trudnej walce. Ze swej strony gorąco zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w aukcji, każdy grosz jest przecież dla najmłodszych potrzebujących na wagę złota – stwierdził dyrektor ŁKS-u.

Przy tej okazji informujemy, że Łódzki Klub Sportowy przekazał Polskiemu Związkowi Piłkarzy koszulkę meczową. Link do wydarzenia i aukcji poniżej:

Kliknij, aby zobaczyć wszystkie aukcje WOŚP

 

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]