Aktualności

ŁKS z nowym rzecznikiem prasowym

27
18 / 09 / 2018

Bartosz Król został nowym rzecznikiem prasowym Łódzkiego Klubu Sportowego.

Nowy rzecznik pochodzi z Łodzi i pracował już krótko w Łódzkim Klubie Sportowym wiosną 2008 roku. Wcześniej przez kilka lat był dziennikarzem „Przeglądu Sportowego”. Jako reporter oraz wydawca pracował ponadto w telewizjach sportowych: Orange Sport i Orange Sport Info.

Podczas Euro 2012 i w okresie poprzedzającym turniej był pracownikiem oficjalnej strony Unii Europejskich Związków Piłkarskich – jako wydawca i reporter polskiej wersji portalu UEFA.com.

Od pięciu lat związany jest natomiast z polską edycją „FourFourTwo” – największego piłkarskiego magazynu na świecie. Jego teksty o tematyce poza piłkarskiej można też znaleźć na łamach wybranych miesięczników podróżniczych oraz tygodników lifestyle’owych.

Lubię nowe wyzwania, a praca w jednym z najstarszych polskich klubów z pewnością do nich należy. Podoba mi się, że odradzający się ŁKS ma jasny i, co najważniejsze, wiarygodny plan dalszego rozwoju. Obok dysponującej sporym już potencjałem pierwszej drużyny prężnie działa bowiem akademia, a nad wszystkim czuwa coraz szersza grupa ludzi, na czele z prezesem Tomaszem Salskim, którzy są specjalistami w swoich branżach. To zresztą nie tylko moja opinia, ale i kolegów po fachu z różnych mediów ogólnopolskich – mówi nowy rzecznik.


Z nowym rzecznikiem można się kontaktować pod adresem: bartosz.krol@lkslodz.pl

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]