Aktualności

ŁKS wspiera Bazarek na rzecz hospicjów

10
13 / 11 / 2017

Bazarek to powstała w 2015 roku inicjatywa na rzecz hospicjów. W ramach organizowanego przez niego tzw. targu odbywają się aukcje, podczas których wylicytować można wiele cennych przedmiotów, a zebrane pieniądze trafiają do hospicjów. Do gry dołączył ŁKS!

W tym roku Bazarek skupił uwagę na dwóch organizacjach: Wybudujmy Świetlikowo (Tychy) oraz Towarzystwu Przyjaciół Hospicjum w Chojnicach.

ŁKS od lat angażuje się w podobne inicjatywy, nie inaczej będzie i tym przypadku, bo na aukcje trafi koszulka meczowa z pełnym brandingiem i podpisami piłkarzy. Co godne podkreślenia, kolejny raz z piłkarzami grają także siatkarki ŁKS-u. Zawodniczki ŁKS Commercacon Łódź również przekazały organizatorom koszulkę meczową z autografami.

Mamy nadzieję, że ta skromna pomoc dwóch ełkaesiacy sekcji przyniesie szczytnej inicjatywie korzyść.

Dokładne informacje na temat odbywających się licytacji znajdziecie w zamkniętej grupie facebookowej: Bazarek na rzecz podopiecznych Hospicjów.

LINK DO AUKCJI

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]