Aktualności

ŁKS wspiera Bazarek na rzecz hospicjów

9
13 / 11 / 2017


Bazarek to powstała w 2015 roku inicjatywa na rzecz hospicjów. W ramach organizowanego przez niego tzw. targu odbywają się aukcje, podczas których wylicytować można wiele cennych przedmiotów, a zebrane pieniądze trafiają do hospicjów. Do gry dołączył ŁKS!

W tym roku Bazarek skupił uwagę na dwóch organizacjach: Wybudujmy Świetlikowo (Tychy) oraz Towarzystwu Przyjaciół Hospicjum w Chojnicach.

ŁKS od lat angażuje się w podobne inicjatywy, nie inaczej będzie i tym przypadku, bo na aukcje trafi koszulka meczowa z pełnym brandingiem i podpisami piłkarzy. Co godne podkreślenia, kolejny raz z piłkarzami grają także siatkarki ŁKS-u. Zawodniczki ŁKS Commercacon Łódź również przekazały organizatorom koszulkę meczową z autografami.

Mamy nadzieję, że ta skromna pomoc dwóch ełkaesiacy sekcji przyniesie szczytnej inicjatywie korzyść.

Dokładne informacje na temat odbywających się licytacji znajdziecie w zamkniętej grupie facebookowej: Bazarek na rzecz podopiecznych Hospicjów.

LINK DO AUKCJI

POWRÓT
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy II

Partnerzy III

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

NEWSLETTER

ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH

FreshMail.pl

NEWSLETTER ŁKS

Zapisz się i bądź na bieżąco

FreshMail.pl