ŁKS weźmie udział w Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018

14 / 02 / 2018

Już jutro w Hali MOSIR w Pabianicach odbędzie się impreza w ramach Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018. Nie zabraknie na niej także ełkaesiaków!

To jedna z sześćdziesięciu imprez organizowanych w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków. Początek pierwszej tury o 9.00, druga rozpocznie się o 12.00.

W przeprowadzeniu imprez poza Instruktorami Przedszkoliada.pl pomogą sportowcy z lokalnych klubów partnerskich Przedszkoliada.pl. Łódzki Klub Sportowy reprezentować będą piłkarze oraz ulubieniec dzieci – maskotka „Bodzio”!

Oprócz nich na imprezie pojawią się przedstawiciele Pabianickiego Klubu Koszykówki PKK 99 (koszykówka męska), PTK Pabianice – Grot Tomiq Pabianice (koszykówka żeńska), Wilki Łódzkie (futbol amerykański), SPR Pabiks Pabianice (piłka ręczna) i Energia Pabianice (siatkówka).

Specjalne atrakcje dla Aktywnych Przedszkolaków przygotowali partnerzy Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 – Herlitz, Pelikan i Stora Enso.

Warto również dodać, że Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.