ŁKS – Stal Mielec. Reklamuj swoją firmę na bandach LED

16 / 08 / 2018

Zareklamuj swoją firmę na bandach LED podczas środowego meczu ŁKS-u ze Stalą Mielec, którego transmisję pokaże telewizja Polsat Sport. Pozostały ostatnie minuty wolnego czasu reklamowego.

W środę (22 sierpnia) o godzinie 17:45 rozpocznie się spotkanie dwóch klubów z wielkimi tradycyjnymi, mistrzów Polski, zespołów z czołówki Fortuna 1. Ligi. Przeciwnikiem ŁKS-u będzie mierząca wysoko w tym sezonie Stal Mielec. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport.

Średnia oglądalność meczów Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport wynosi około 55 tysięcy widzów. Rekordowe spotkania mogą przyciągać przed telewizory nawet 100 tysięcy piłkarskich fanów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą reklamową na to spotkanie:

Korzyści:

• Poszerzenie grupy docelowej – na trybunach i przed telewizorami mecze ŁKS-u przyciągają tysiące ludzi,
  • Kształtowanie wizerunku firmy otwartej na nowe formy reklamy – promocja poprzez sport,
  • Inwestycja w skuteczne działania marketingowe,
  • Promocja własnej marki na arenie ogólnopolskiej,
  • Budowa pozytywnego wizerunku poprzez zaangażowanie w sport, który dostarcza wiele pozytywnych emocji, propagując grę fair play oraz aktywny i zdrowy tryb życia.

Cennik:

• 3 minuty / 1 800 zł + VAT
  • 6 minut / 3 300 zł + VAT
  • 9 minut / 4 500 zł + VAT

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: