ŁKS – Raków Częstochowa. Bilety od wtorku

22 / 04 / 2019

W najbliższą sobotę na obiekcie przy al. Unii 2 zmierzą się dwie najlepsze drużyny Fortuna 1 Ligi. Która z nich okaże się lepsza w bezpośrednim starciu? Jesienią to ełkaesiacy byli bliżsi wywiezienia z Częstochowy 3 punktów, jednak Raków zdołał w końcówce wyrównać i do Łodzi ełkaesiacy wracali tylko z jednym.

Podopieczni Marka Papszuna już w środę mogą zapewnić sobie awans do ekstraklasy. Rycerze Wiosny muszą na to jeszcze zapracować, m.in. sobotnim zwycięstwem nad liderem z Częstochowy.

Internetowa i stacjonarna sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się we wtorek (23 kwietnia) o godzinie 12:00. Z uwagi na ogromne zainteresowanie tym spotkaniem, zachęcamy do jak najszybszego kupna wejściówek.

Harmonogram sprzedaży stacjonarnej:

• WTOREK / 12:00 – 20:00