Limitowane piwo Rodowite Porter na 110-lecie ŁKS-u

11 / 10 / 2018

Browar Doctor Brew, który na co dzień produkuje ełkaesiackie piwo Rodowite Pils, uczci jubileusz 110-lecia powstania Łódzkiego Klubu Sportowego warząc dla najstarszego klubu Łodzi specjalne piwo. Będzie to Porter Bałtycki.

To niezwykle treściwe piwo, obfitujące w dużą ilość smaków i aromatów, co zawdzięczać będzie użytej w produkcji mieszance słodów jęczmiennych oraz długiemu sięgającemu stu osiemdziesięciu dni leżakowaniu.

Zapowiada się prawdziwa uczta dla podniebienia, a to za sprawą leżakowania w dębowej beczce po whisky, dzięki czemu smak piwa Rodowity Porter będzie jeszcze bardziej złożony, tym samym stanie się nie lada gratką dla każdego smakosza.

Premiera piwa przewidywana jest na przełomie października i listopada 2018 roku. Klub planuje wypuścić piwo na rynek w limitowanej ilości i w specjalnym opakowaniu.

• Rodowite Porter Bałtycki Whiskey Barrel Aged
Ekstrakt 24 blg, zawartość alkoholu ok.9 %.

Gdzie kupisz Rodowite Pils?