Licytacja unikalnych obrazów związanych z ŁKS-em

09 / 11 / 2017

Wielkimi krokami zbliża się Wigilia organizowana przez SK ŁKS Łódź oraz ŁKS Fans dla podopiecznych domów dziecka i świetlic środowiskowych.

Inicjatywa ta z roku na rok bije rekordy zebranych funduszy, ilości zaangażowanych w nią sponsorów i co najważniejsze – frekwencji wśród dzieci.

W tym roku nie może być inaczej! Święta to czas rodzinny, czas radości – każdy maluch musi poczuć ciepło gwiazdki!

Z tej okazji zapraszamy Was do licytacji wyjątkowych obrazów związanych z Łódzkim Klubem Sportowym, z których całkowity dochód przekazany zostanie na organizację wcześniej wspomnianej Wigilii.

Dzieła mogą wydawać się Wam znajome – rok temu odbyła się ich pierwsza oficjalna wystawa, podczas meczu z ŁKS-em Łomża. Ich autorka – Wiktoria Zimniak przekazała nam swoje prace, za co bardzo jej dziękujemy!

Wiktoria jest studentką wzornictwa na Politechnice Łódzkiej, to młoda i utalentowana osoba, którą chcemy nieustannie wpierać! Jej prace, namalowane farbami akrylowymi robią naprawdę ogromne wrażenie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić Was do zakupu tych unialnych obrazów i wsparcie Wigilii dla dzieci!

• Rozpoczęcie licytacji: 9 listopada
  • Zakończenie licytacji: 30 listopada